top of page

Kurumsal

Solarensa Enerji

Hakkımızda

Firmamız Solarensa Yenilenebilir Enerji Sistemleri olarak 2013 Yılında kurulmuştur. Her büyüklükte GES kurulumu için anahtar teslim EPC hizmeti vermekte olup, Arazi geliştirme, Yasal süreçlerin yürütülmesi, tasarım, mühendislik, projelendirme, lojistik, inşaat, devreye alma, işletme, bakım, izleme hizmetlerini yerine getirmekte ve Güneş enerjisi yatırımlarının tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir.Vizyon
Güneş enerjisinden elektrik üretilmesi ile alakalı dünya çapındaki yeni teknolojileri ve yenilikleri yakından takip etmek ve yapılan yenilikleri uygulamak, yaşanabilir bir dünya için çevreyi korumak, enerjide bağımlılığı azaltmak, sürdürülebilir, çevre dostu ve sorunsuz enerji tedariği sağlamak.

Misyon
Güneş enerjisinden elektrik üretmek için müşterilerimize, ortak değerlerimize, yönetim ve işletme ilkelerimize dayanan ileri teknolojiye sahip verimli sistemler sağlamak.

Hedeflerimiz

Tasarım odaklı, yeşil, yenilenebilir, teknolojik, verimli, güvenli, kontrol edilebilir, ölçeklenebilir, bağımsız ve sürdürülebilir bir dünya için yenilenebilir enerji projeleri üretmek.

bottom of page